05 / 02. CZUJNIKI

01 / 02. DRZWI WEWNĘTRZNE

FIBARO Door / Window Sensor Czujnik Otwarcia

Najmniejszy na rynku. FIBARO Door/Window Sensor to najmniejszy i najlepiej zaprojektowany czujnik otwarcia i temperatury dostępny na rynku. Miniaturowe rozmiary i niezwykła lekkość sprawią, że będzie niemal niezauważalny na Twoich oknach i drzwiach.

FIBARO Flood Sensor Czujnik Zalania

Idealnie zaprojektowany. FIBARO Flood Sensor odkrywa nowy wymiar harmonii i piękna. Doskonały w najdrobniejszym szczególe. Dotyka punktu, w którym design staje się sztuką. Podobnie jak w innych urządzeniach FIBARO, idealnej formie towarzyszy najbardziej zaawansowana technologia.

MOVE ON Panel Podłogowy 84967 Zorza Polarna

Czujnik dymu, który ma to coś. Tworząc nasze urządzenia, nic nie pozostawiamy przypadkowi, dlatego starannie wykonany Smoke Sensor nie tylko chroni Ciebie i Twoich bliskich, ale również stanowi elegancki i stylowy detal każdego pomieszczenia. Dużo jak na tak niewielki czujnik dymu, prawda?

FIBARO Universal Binary Sensor

Bezprzewodowy moduł Universal Binary Sensor jest modułem umożliwiającym zwiększenie funkcjonalności dowolnego czujnika z wyjściem binarnym o możliwość komunikacji z bezprzewodową siecią Z-Wave. Moduł ten jest stosowany do integracji bezprzewodowego systemu z przewodowymi i bezprzewodowymi systemami alarmowym

FIBARO Motion Sensor Czujnik Ruchu

Małe jest piękne. Nowoczesna forma odlana w nieskazitelnej bieli i średnica poniżej 44 milimetrów sprawią, że zakochasz się w tym czujniku od pierwszego wejrzenia. Współpracuje z innymi urządzeniami Potencjał FIBARO Motion Sensora ujawnia się w połączeniu z innymi elementami inteligentnego domu.

FIBARO CO Sensor Czujnik Czadu

Certyfikowany czujnik czadu o wyjątkowej precyzji pomiaru. Wykryje nawet nieznacznie podwyższone ilości tlenku węgla, które w dłuższej perspektywie mogą wpływać na Twoje samopoczucie. Przy wyższych stężeniach natychmiast powiadomi Cię o zagrożeniu. Czujnik zadziała nawet bez łączności z systemem, a jego praca jest stale monitorowana

SOMFY Czujnik ruchu

SOMFY czujnik ruchu wykrywa wszelki ruch w pomieszczeniu. Do systemów alarmowych.

03. KONTAKT