. USŁUGI

agsdi-shop

wybierz produkt

agsdi-piggy-bank

zaakceptuj wycenę

agsdi-ruler

umów się na pomiar

agsdi-calendar

potwierdź datę montażu

1.
DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG ?

Zaletą naszych usług jest profesjonalizm popart długoletnim doświadczeniem. Lata pracy w branży sprawiły, że bezbłędnie trafiamy w gusta klientów, a przygotowana oferta jest dopasowana także do zasobności Twojego portfela ! Gwarantujemy wykonanie powierzonej nam pracy fachowo i profesjonalnie.

Nasze usługi zawierają koszt materiałów niezbędnych do wykonania montażu oraz transport i wniesienie towaru do lokalu klienta.

MONTAŻ DRZWI WEJŚCIOWYCH
MONTAŻ DRZWI WEWNĘTRZNYCH
MONTAŻ PODŁÓG
MONTAŻ OKIEN
SPRZĄTANIE
MONTAŻ PARAPETÓW
MONTAŻ BRAM GARAŻOWYCH
MONTAŻ NAPĘDÓW
MONTAŻ ZEWNĘTRZNYCH
MONTAŻ OSŁON OKIENNYCH
UTYLIZACJA

. JAKOŚĆ

. DOŚWIADCZENIE

. POMOC W REALIZACJI

. POMYSŁY

. OTWARTOŚĆ NA SUGESTIE

. NISKA CENA

2. DBAMY O TWOJĄ WYGODĘ – MONTUJEMY PROFESJONALNIE!

Zamawiając nasze usługi masz pewność, że zajmiemy się wszystkim. To my znamy się na montażu, mamy wszelkie niezbędne certyfikaty, szkolenia i autoryzacje., dlatego Ty możesz wygodnie usiąść w fotelu, a my zabierzemy się do pracy. Nasze ekipy to to ludzie cechujący się szczególną dokładnością, profesjonalizmem oraz pracowitością. Gwarantujemy, że zakupione u nas produkty zostaną zainstalowane fachowo, a najmniejsze niedociągnięcia producentów poprawione przez naszych serwisantów.

3. NAJWAŻNIEJSZE JEST ZADOWOLENIE NASZYCH KLIENTÓW

Dokładamy wszelkich starań, aby kupujący był zadowolony z naszej pracy i jakości naszych usług. Wykonaliśmy już niezliczoną ilość zleceń od klientów rodzimych jak i zagranicznych, dla klientów indywidualnych, firm oraz instytucji. Wyposażyliśmy w drzwi „Więziennictwo Warszawskie”, zamontowaliśmy okna w niejednym hotelu, zamknęliśmy całe setki projektów osiedlowych. Nasi klienci zawsze stawiają na jakość i głównie dlatego korzystają z NASZYCH usług.

4. ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ I SPRAWDŹ NAS W AKCJI!

03. KONTAKT