02 / 03. OKNA ALUMINIOWE

01 / 02. DRZWI WEWNĘTRZNE

Nowoczesne okna PCV to dziś standard w budownictwie. Funkcjonalne, estetyczne, a przy tym rozsądne cenowo – sprawdzą się zarówno w domach jednorodzinnych, jak i mieszkaniach czy obiektach biurowych i przemysłowych. Gwarantują komfort akustyczny, duże oszczędności ciepła oraz stylowy wygląd, bez względu na zastosowaną aranżację.

PCV TERMIC

Szyby antywłamaniowe oraz akustyczne, okucia obwiedniowe z funkcją wentylacji, regulacją w trzech płaszczyznach.

PCV WARMIC

Najnowszej generacji 80 mm profil o klasycznej linii. Gładka powierzchnia zewnętrzna profili HDF sprawia, że okna są łatwe w czyszczeniu i pielęgnacji.

PCV HOTIC

Zestaw dwukomorowy, trójszybowy wyposażony w okucia antywłamaniowe, z wypełnieniem terminicznym oraz szybami akutycznymi.

IGLO5 classic

Okna PVC z profilem PVC GL SYSTEM to pięciokomorowy system o szerokości 70 mm z uszczelnieniem zewnętrznym. Pięciokomorowa budowa profilu pozwala na uzyskanie wysokich parametrów izolacyjności termicznej oraz doskonałej stabilnośc

IGLO ENERGY classic

Nowe okno IGLO ENERGY Classic to autorski produkt DRUTEX S.A. zaprojektowany, by dostarczać klientom satysfakcji z użytkowania nowoczesnego produktu, będącego wyrazem zaawansowanej myśli technologicznej i restrykcyjnych wymagań rynku. IGLO ENERGY Classic to produkt o świetnym współczynniku przenikania ciepła

IGLO LIGHT

Nowoczesny, autorski system, Iglo Light, wyróżnia się nowoczesnym designem, dużą powierzchnią szklenia i świetnymi parametrami w zakresie energooszczędności, wodoszczelności, odporności na wiatr i przepuszczalności powietrza.

03. KONTAKT