03 / 01. BRAMY SEGMENTOWE

01 / 02. DRZWI WEWNĘTRZNE

Technologia idzie do przodu, a wraz z nią i możliwości zamknięcia garażu.. Zaczynaliśmy od bram rozwiernych i choć w udoskonalonej wersji to nadal mamy je w ofercie, a poza nimi cieszące się dużą popularnością bramy uchylne, a także najlepsze na rynku bramy segmentowe. Dla wymagających są także bramy roletowe, a dla firm i instytucji bramy przemysłowe. Do kompletu zapewniamy automatykę najlepszych firm na rynku.

Brama UniPro 5000x2250 SILKLINE

Bramy segmentowe UniPro to najbardziej komfortowe rozwiązanie do garażu. Nasze bramy garażowe są bramami ciepłymi, a współczynnik U który uzyskują jest porównywalny ze współczynnikiem jaki mają okna wielokomorowe.

Brama UniPro 5500x2375 SILKLINE

Brama uszczelniona na całym obwodzie. W dolnym panelu zamontowana uszczelka przylegająca do podłoża. Uszczelnienie pomiędzy górnym panelem, a nadprożem zapewnia uszczelka montowana do górnego panelu lub mocowana do nadproża.

Brama UniPro 5000x2125 SMOOTHGRAIN

Niską wartość współczynnika U jesteśmy w stanie uzyskać dzięki panelom własnej produkcji wypełnionych pianką poliuretanową oraz systemom uszczelniającym. Brama dostępna w wersji ręcznej i automatycznej.

Brama UniPro 5500x2250 SANDGRAIN

Skrzydło bramy wykonane z paneli stalowych 40 mm wypełnionych bezfreonową pianką poliuretanową. Konstrukcja z elementów stalowych ocynkowanych. Skrzydło bramy porusza się wzdłuż prowadnic pionowych i poziomych podsufitowych.

Brama UniPro 2500x2500 SANDGRAIN

Brama w rozmiarze So:2500 x Ho:2500 [mm] z przetłoczeniami wysokimi, struktura SANDGRAIN, otwierana ręcznie.

03. KONTAKT